Mystic Festival 2023

0

Gotowi na wyjątkową dawkę ciężkiego brzmienia i niezapomniane wrażenia muzyczne? Mystic Festival 2023 już niedługo rozpocznie swoją kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 7-10.06 2023 roku w Gdańsku!

Mystic Festival to festiwal dla miłośników ciężkiej muzyki, na którym wystąpią najwięksi przedstawiciele gatunków takich jak metal, punk i hardcore. Podczas trzech dni festiwalowych na różnych scenach zagrają zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści, którzy swoją muzyką porwą publiczność do tańca i zabawy.

Mystic Festival to jednak nie tylko muzyka. Festiwal oferuje także wiele dodatkowych atrakcji, takich jak strefa food trucków, punkty gastronomiczne, strefa relaksu, targi z gadżetami muzycznymi i wiele innych. To także okazja, aby spotkać się z innymi fanami ciężkich brzmień i spędzić czas w fantastycznej atmosferze.

Nie przegap okazji, aby doświadczyć niezapomnianej dawki muzycznej energii podczas Mystic Festival 2023! Zapraszamy do Gdańska na trzy dni świetnej zabawy i koncertów, które na długo zapadną w pamięć!

Leave A Reply