Olsztyn Green Festival

0

Olsztyn Green Festival, odbędzie się w weekend 11-13 sierpnia 2023 r. nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie! Już teraz możemy zapowiedzieć, że będzie to niezapomniany weekend pełen muzyki, sztuki oraz proekologicznych działań.

Olsztyn Green Festival to najbardziej zielony muzyczny festiwal w Polsce, który poświęcony jest tematyce ekologicznej i zrównoważonego rozwoju. Podczas trzech dni festiwalowych, na scenie pojawią się najwięksi wykonawcy muzyki alternatywnej, rockowej oraz elektronicznej, którzy przyciągną tłumy miłośników muzyki.

Oprócz bogatego programu artystycznego, podczas Olsztyn Green Festival nie zabraknie też działań proekologicznych. Na terenie festiwalu znajdą się stoiska, na których będzie można zapoznać się z nowymi technologiami ekologicznymi, a także skorzystać z warsztatów zrównoważonego rozwoju. Będzie też wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu, którzy będą mogli wziąć udział w zabawach i grach edukacyjnych.

Zapraszamy serdecznie na Olsztyn Green Festival 2023 – jedyny taki zielony punkt na festiwalowej mapie Polski! Przyjdźcie, bawcie się i uczcie się razem z nami, jak dbać o naszą planetę!

Leave A Reply