Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023

0

Już niedługo miłośnicy dobrej muzyki będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – Tauron Nowa Muzyka Katowice! Festiwal odbędzie się w dniach 8-11.06 2023 roku i będzie miał swoją siedzibę w pięknej scenerii Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka Katowice to festiwal, który skupia się na muzyce elektronicznej oraz jej innowacyjnych brzmieniach. W trakcie czterech dni festiwalowych publiczność będzie miała okazję usłyszeć zarówno krajowych, jak i zagranicznych artystów, którzy z pewnością zaskoczą swoim kunsztem i oryginalnością.

Festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice to nie tylko koncerty, ale także wiele dodatkowych atrakcji, takich jak strefa relaksu, targi płytowe, instalacje artystyczne oraz liczne punkty gastronomiczne. Festiwal to także okazja, aby spotkać się z innymi miłośnikami muzyki, poznać nowych ludzi i spędzić czas w fantastycznej atmosferze.

Zapraszamy na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2023 – wydarzenie, które z pewnością zapadnie w pamięć na długo! To festiwal dla wszystkich, którzy kochają muzykę elektroniczną, chcą odkrywać nowych artystów i przeżywać niezapomniane chwile na międzynarodowym poziomie!

Leave A Reply