Concert Week 2024

0

W roku 2024 mija 10 lat od powstania Concert Week, corocznej akcji organizowanej przez Live Nation. Z okazji tej okrągłej rocznicy Live Nation ogłasza rozszerzenie tegorocznej edycji o nowe państwa. W tym roku Concert Week obejmie kraje w Ameryce Północnej, Australii i Oceanii, Europie oraz Azji. Na całym świecie fani będą mieli szansę skorzystać z specjalnych ofert, promocji i prezentów.

Polska edycja Concert Week przyjmuje formę tygodniowego konkursu, w ramach którego Live Nation nagradza uczestników biletami na koncerty organizowane przez Live Nation Polska oraz rocznymi subskrypcjami w serwisie Veeps, umożliwiającymi dostęp do najwyższej jakości koncertów i wydarzeń na żywo. Pytania konkursowe będą publikowane na Facebooku i Instagramie Live Nation Polska od 8 do 14 maja.

Codziennie uczestnicy będą mieli możliwość wyboru jednej z nagród: biletu na koncert w hali, klubie lub subskrypcji Veeps. W puli nagród znajdą się bilety na występy takich artystów jak Palaye Royale, Paloma Faith, Within Temptation, Melanie Martinez, Glass Animals, Warsaw Rocks i wielu innych.

Szczegółowe informacje zostaną ujawnione w najbliższych dniach.

Leave A Reply