Kraków Live Festival 2024 Odwołany: Organizatorzy Informują

0

Kraków Live Festival 2024 nie odbędzie się, potwierdzili organizatorzy w czwartek. To już drugi rok z rzędu, kiedy festiwal muzyczny zostaje odwołany.

Organizatorzy wydali oświadczenie, w którym wyjaśnili, że mimo starań nie udało się stworzyć odpowiedniej przestrzeni festiwalowej na potrzeby wydarzenia w roku 2024. Decyzja o odwołaniu została podjęta ze względów logistycznych i organizacyjnych.

Jednak organizatorzy pozostawiają otwartą szansę na powrót festiwalu w przyszłym roku, wyrażając nadzieję, że Kraków Live Festival, będący ważnym wydarzeniem kulturalnym w Polsce i Europie, powróci w nowej rzeczywistości Krakowa w roku 2025.

Warto przypomnieć, że ostatnia edycja festiwalu odbyła się w 2022 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, gdzie na scenie wystąpili artyści tak jak Future, Halsey, Taco Hemingway, Lewis Capaldi, Ava Max, Mimi Webb i Kinny Zimmer.

Wcześniejsze edycje festiwalu gościły również szeroki zakres artystów, w tym Natalia Nykiel, Rosalie., Tuzza, Król, Sokół, Daria Zawiałow, Ski Mask The Slump God, PRO8L3M, Krzysztof Zalewski czy A$AP Rocky.

Organizatorem imprezy jest agencja eventowa Alter Art.

Leave A Reply